Skupina SUEZ v České republice

Kontakty

SUEZ Water CZ, s.r.o.
Španělská 10 • 120 00 Praha 2

telefon: +420 222 251 581-2
fax: +420 222 252 434
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SUEZ vlastní velké množství odborných znalostí v oblasti vodárenství, které dovolují navrhovat a realizovat dlouhodobá řešení přizpůsobená individuálním potřebám každého zákazníka a zároveň respektují životní prostředí.

SUEZ jako dlouhodobý hráč na poli vodního hospodářství dodává dlouhodobě udržitelná řešení, od návrhu až k realizaci. Vynakládá veškerou podnikatelskou energii na zlepšení efektivity služeb zákazníkům prostřednictvím decentralizované organizační struktury, která zůstává v jejich blízkosti.

Pro místní zákazníky spravuje skupina SUEZ vodní zdroje, dodává vodu co největšímu množství odběratelů, odvádí a zpracovává odpadní vody. Skupina poskytuje služby milionům domácností, průmyslovým podnikům a pomáhá tisícům různě velkých místních úřadů po celém světě.

SUEZ má více než stodvacetipětileté zkušenosti v oblasti zásobování pitnou vodou a odkanalizování odpadních vod, ve výrobě a dodávce technologií pro úpravu vody a ve zpracování projektových studií. 

Spolupráce s komunální sférou je založena na principu delegovaného managementu, který dává městům a obcím možnost svěřit společnosti SUEZ provozování své infrastruktury na základě dlouhodobé smlouvy s tím, že veškerý majetek zůstává v jejich vlastnictví.

SUEZ je partnerem celé řady významných měst a provozovatelem vodárenských společností. Partnerstvím se společností SUEZ mohou obce i podniky zlepšit své služby i svou produktivitu při zachování cen, a zároveň chránit životní prostředí a zlepšit kvalitu života.

Významné reference:

Casablanca, Bordeaux, Santiago de Chile, Barcelona, Alger, Marseille, Dijon, Firenze, Brno, Ostrava

Mapa působnosti SUEZ ve světě

Mapa působnosti SUEZ Environnement ve světě